REFERENCIE

Pre našich klientov ponúkame možnosť vypracovania projektu vo forme vizualizácií a cenovej ponuky. Vami vybrané 2D, 3D motívy, svetelné prvky, svetelné reťaze, cencúľe, závesy sú zapracované priamo do fotiek. Fotky nám môžete zaslať prostredníctvom e-mailu, alebo ich vyfotografuje náš obchodný zástupca pri osobnom stretnutí s Vami. Výsledkom sú vizualizácie, kde máte možnosť vidieť Vašu víziu pred realizáciou.

Samozrejmosťou je aj vytvorenie špeciálnych motívov podľa Vašich predstáv. Náš dizajnérsky tým je Vám k dispozícii k tomu aby sme spolu prekonzultovali a zhotovili motívy tak aby spĺňali Vaše cenové a vizuálne požiadavky.

Rôzne exteriérové a interiérové vizualizácie vytvárame pre mestá, obce, hotely, obchodné centrá, reštaurácie, ale aj súkromné domy, záhrady a iné objekty.

Ozvite sa nám a spolu pomocou svetla skúsme spoločne vytvoriť jedinečnú atmosféru, ktorá vzbudí pozornosť a na pohľad rozžiari srdcia. Ponorme sa aspoň na chvíľu do ríše svetla, ktoré rozráža tmu v týchto časoch a dáva nám nádej...

verum in luce
Scroll to Top