3D MOTÍVY

Naše štúdio vytvára 3D motívy rôznych veľkostí a materiálov. V tejto oblasti máme bohaté skúsenosti. Všetky motívy sú navrhnuté našimi dizajnérmi a  vyrobené remeselníkmi na Slovensku.

Máme pre Vás pripravených viac ako 300 svetelných 3D dekorácií: vianočné motívy ako jelene, soby, snehuliaci, ale aj zvieratá, svetelný nábytok, lampy a iné. 3D motívy máme technicky pripravené k okamžitej výrobe s aktuálnymi cenovými kalkuláciami. Svetelné konštrukcie väčšie ako 1,5m sú deliteľné na viac častí pre jednoduchší prevoz, skladovanie a manipuláciu. Motívy navrhujeme tak, aby sa dali jednoducho zložiť v priebehu niekoľkých minút. Ak máte špecifickú požiadavku na vytvorenie 3D motívu, naši dizajnéri vytvoria návrh podľa Vášho zadania.

V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho obchodného zástupcu, ktorý Vám pomôže pri výbere svetelných dekorácií prostredníctvom našich katalógov a cenníkov.

Vianočné 3D motívy

Malá ukážka z našich návrhov vianočných motívov. Viac návrhov nájdete v našich katalógoch.

Výber realizovaných vianočnych 3D motívov:

 

 

lacné vianoČné 3d motívy (READY DESIGNS)

Táto séria motívov je určená a navrhnutá  hlavne pre mestá a obce, reštaurácie a hotely. Motívy sú špecificky navrhnuté v menších veľkostiach a nižšej spotrebe elektriny, no zároveň si motívy zachovávajú svoju eleganciu. Ďalšie návrhy a zaujímavé ceny v našom katalógu.

Výber realizovaných lacných 3D motívov ( READY DESIGNS):

 

 

3D Zvieratá

Ukážka z našich návrhov svetelných zvierat. Mnoho ďalších návrhov nájdete u nás v katalógu pri osobnom kontakte.

 

 

Svetelný a nesvetelný nábytok

Séria elegantného hlinikového nábytku použiteľného ako v interiéri tak bez problémov aj v exteriéri. Hliniková konštrukcia a prášková povrchová úprava nedá korózii šancu, preto môžte nábytok v exteriéri používať celoročne v akomkoľvek počasí.

 

 

Záhradné motívy

Tieto záhradné motívy sú konštrukciou z hliníka. Povrch je obtiahnutý umelým zeleným kobercom, ktorý imituje trávnatý porast. Skvelá imitácia a dekorácia do záhrad, reštaurácii alebo na rôzne podujatia ako svadby, koncerty a iné. Svetlá vo večerných hodinách zvýraznia dominantnosť týchto dekorácii a vedia dokonale dotvoriť atmosféru letných dní.

 

 

Scroll to Top